De totale kosten zijn 3199 Euro (1984 Euro voor de training en 1215 Euro voor het verblijf).
Inbegrepen bij de kosten zijn de online startbijeenkomst, drie meerdaagse retreats (4 dagen) op een heerlijke locatie, de integratiedag, een bijbehorend online-programma, alle vegetarische/biologische maaltijden en verblijf (slapen in meerpersoonskamers; eigen kamer tegen extra vergoeding van 30 Euro per nacht beschikbaar).
Met het voldoen van de aanbetaling ga je akkoord met de Algemene Voorwaarden van Bliss Your Body, inclusief de annuleringsvoorwaarden.
Bij je aanmelding doe je een aanbetaling van 500 Euro, de rest van het bedrag betaal je uiterlijk een maand voor de start. Tot 8 weken van tevoren (gerekend met 20 april 2026 als startdatum) betaal je bij annulering alleen 50 Euro administratiekosten. Daarna zijn er annuleringskosten. De annuleringsvoorwaarden vind je in de Algemene Voorwaarden.
Toeslag nieuwe instroom
Stroom je los in zonder dat je de Intensive 1 hebt gedaan? In dat geval betaal je een toeslag van 300 Euro. Je ontvangt ruim van tevoren een online programma met de belangrijkste theorie, oefeningen en meditaties uit de Intensive 1. Dit dien je bij de start van de Intensive 2 te hebben doorgenomen.